Aizvadīta nometne Daugavpils pilsētas audžuģimenēm

No 29.jūnija līdz 1.jūlijam projekta “Ģimenēm draudzīgu aktivitāšu un infrastruktūras attīstība Daugavpils pilsētā” ietvaros atpūtas kompleksā “Dridži”, Krāslavas novadā notika nometne „Laimīgs bērns stabilā ģimenē Latvijas simtgadē”, ko organizēja pilsētas dome sadarbībā ar biedrību “IIC DINO”.

Nometnē piedalījās 30 dažāda vecuma Daugavpils pilsētas audžuģimeņu pārstāvji, kas ne tikai kopā aktīvi pavadīja nedēļas nogali, bet arī mācījās, kā savā starpā komunicēt, kādas ir ģimenes vērtības un ko darīt brīvajā laikā, lai radītu pozitīvu gaisotni ikdienā.

 

Ģimenes piedalījās lekcijās par konfliktsituāciju risināšanu un veselīgas emocionālās vides veidošanu ģimenē. Ģimeņu stiprā dzimuma pārstāvji atklāja makšķerēšanas noslēpumus, bet daiļās sievas un meitas apmainījās ar pieredzi lekcijā “Mājas pavarda svētums”. Ar nolūku radīt priekšstatu par brīvā laika pavadīšanas iespējām un ģimeniskām tradīcijām, ģimenēm tika piedāvātas ne tikai sportiskas aktivitātes, bet arī loku šaušanas un sveču liešanas meistarklases, kā arī tika sagatavota kultūras programma, kuras laikā ģimenes devās ekskursijā gan uz vēsturiski nozīmīgiem, gan uz citiem apskates objektiem.

 

Ģimenes ne tikai saliedējās savā starpā, bet arī guva jaunus draugus, ar kuriem komunicēt un dalīties pieredzē ne tikai nometnes ietvaros, bet arī turpmāk.