Nometne “Mežopotāmija” un bērnu rotaļu laukuma paplašināšana Naukšēnos

Projekta “Ģimeņu atbalsta projektu konkurss pašvaldībām sadarbībā ar NVO” ietvaros paredzētas divas galvenās aktivitātes – bērnu diennakts nometne “Mežopotāmija” un bērnu rotaļu laukuma paplašināšana pie Naukšēnu novada vidusskolas.

Diennakts bezmaksas nometne “Mežopotāmija” norisināsies Ķoņu pagasta Dīķeres muižā no 13.līdz 17.augustam, tajā aicināti piedalīties Naukšēnu novada bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Daudzveidīgā programma piedāvā sākumskolas vecuma bērniem saprotamā veidā ieraudzīt mūsu zemes dabas bagātības – iepazīt mežus, ūdeņus, pļavas, zemi... Tā būs iespēja kopā skriet, iet, meklēt, laivot, piedalīties radošajās darbnīcās, doties izturības pārgājienos, piedalīties nakts trasītēs, kā arī darīt daudz citu aizraujošu lietu.

Projekta aktivitātes ietvaros tiks labiekārtots arī bērnu rotaļu laukums, kas atrodas pie Naukšēnu novada vidusskolas: uzstādīta drošības sētiņa ar vārtiņiem visapkārt rotaļu laukumam, uzstādītas 4 rotaļu iekārtas un zem divām no tām ieklāts arī drošības segums. Aktivitātes mērķis ir padarīt šo vietu drošu un draudzīgu bērniem, radīt vietu, kur ģimenes ar bērniem vēlas doties atpūsties. Pēc būvdarbu pabeigšanas, aicināsim visus uz rotaļām un spēlēm, lai kopīgi atklātu jaunās rotaļu iekārtas!