Pasākums ģimenēm “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

Aizvadīts pasākums Smiltenē, Bērnu rotaļu laukumā “Balta, balta mana sirds”. 1. jūnijā vispasaules Bērnu aizsardzības dienā Smiltenē notika ģimenēm ar bērniem veltīts pasākums, kurā norisinājās arī labdarības akcija “Balta, balta mana sirds”, lai ziedotu līdzekļus novada bērniem ar veselības problēmām.

Uz sabiedrības iesaistīšanu vērstais pasākums “Balta, balta mana sirds” pulcēja vairāk nekā 600 apmeklētāju – bērni, vecāki, vecvecāki. Pasākumā ģimenēm bija iespēja iegādāties dažādus praktiskus un skaistus roku darinājumus labdarības tirdziņā “Labas lietas, lētas lietas - nāciet un pērciet!”, kur gūtie ienākumi tiks novirzīti labdarības akcijai.

 

Bija iespēja piedalīties arī dažādas izzinoši - izklaidējošās aktivitātēs, piemēram, apgūt rokdarbu tehnikas kopā ar Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” lielajām un mazajām dalībniecēm, uzzināt, kas ir “stencil” māksla kopā ar grafiķi Sandi Mūrnieku, asināt prātu, meklējot tikumus latviešu tautasdziesmās kopā ar Smiltenes novada bibliotēku, kā arī izgatavot kosmisko raķeti, “flaberi” un iziet “Augļu labirintu”. Veselīga uztura pamatprincipus un našķu gatavošanu ļāva apgūt Smiltenes tehnikuma mācībspēki, bet kopā ar Smiltenes novada Pašvaldības policiju un VUGD Vidzemes reģiona brigādi ģimenes varēja gūt ieskatu operatīvo glābšanas dienestu darba ikdienā un vēlreiz aktualizēt drošības jautājumus.

 

Pasākuma noslēgumā izskanēja sirsnīgs koncerts “No manas sirds uz tavējo” ar Smiltenes novada bērnu vokālo ansambļu piedalīšanos, kā arī varēja lustēties milzu burbuļu ballītē kopā ar “Mārtiņa Burbuļiem”.


Labdarības akcijas organizēšanā, sabiedrības iesaistīšanā un līdzekļu vākšanā piedalījās biedrība “Latvijas Sarkanais krusts”. Saziedotie līdzekļi būs pieejami Smiltenes novada ģimenēm bērna saslimšanas, slimības saasinājuma gadījumā vai ikdienas nepieciešamību un ārstēšanas nodrošināšanai.