“100 tēti Latvijai” aicina tētus kopā ar bērniem doties izlūkos!

Jau otro gadu, gaidot Tēva dienas festivālu, kas šogad notiek svētdien, 9. septembrī, Rīgā, Vērmanes dārzā, aktivizējas Tēva dienas gaidīšanas kustība “100 tēti Latvijai”. Kustības ietvaros notiek tētu un bērnu izlūkbraucieni – tuvākais gaidāms 15. augustā no plkst. 10.00, dalība – bez maksas. Braucienam pieteikties aicināti arī vectēvi un krusttēvi!

Norises vieta: ESENA Pārdaugavas dārzi, Dzirciema iela 123, Rīga

Norises laiks: 15. augusts, no plkst. 10:00 – 16:30

 

Izlūkbrauciena dalībniekiem šoreiz būs iespēja izbaudīt dabas mieru un nodoties sportiskām aktivitātēm, nebraucot tālu prom no Rīgas. Ekspedīcijas mērķis - Esena Pārdaugavas dārzi, kur dalībienieki laivos, SUPos, makšķerēs, piedalīsies orientēšanās un sporta spēlēs, ceps picas brīvdabas picērijā, atpūtīsies un baudīs pikniku kopā ar citiem tētiem un viņu bērniem.

Pieteikšānās līdz 13 augustam, rakstot uz fonds@mammamuntetiem.lv. E-pastā norādi tēta vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, kā arī bērnu skaitu, kas dosies līdzi. Vietu skaits izlūkbraucienam ir ierobežots.

Pasākumu vada: tētis Ansis Bogustovs

 

Programma:

9.45 Pulcēšanās pie Dailes teātra, lai ar autobusu kopā dotos uz Esena dārziem
10.30 Ierašanās Esena dārzos
11.00 Orientēšanās sacensības – kokotājs! Kurš atpazīs vairāk koku?
12.00 Pusdienas - brīvdabas picu darbnīca
13.30 Laivošana, SUPošana, makšķerēšana, sporta spēles u.c. aktivitātes komandās
15.30 Iestiprināšanās - mazais pikniks ar līdzpaņemtiem kārumiem un apbalvošana
16.30 Ekspedīcijas noslēgums un iespēja uzkavēties Esena dārzos; izbraukšana atpakaļ uz Rīgas centru

 

Tēva dienas gaidīšanas kustības “100 tēti Latvijai” izlūkbraucienus organizē Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv, ielūdz Valsts iniciatīva Latvijas Goda ģimenes gads. Vairāk info www.100tetiLatvijai.lv vai www.tevadiena.lv.

 

Foto: Artūrs Ķipsts