Aicina topošās un jaunās māmiņas pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā aicina topošās un jaunās māmiņas pieteikties smēķēšanas atmešanas grupām.

Aicina Rīgā dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 21. februāra līdz 14. martam ģimenes krīzes centrā “Mīlgrāvis”, Ezera iela 21.
Pirmā – informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien, 21. februārī no plkst. 17.00 – 18.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Solvitu Valteri, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 28. februāra, no plkst. 17.00 – 20.00, turpat, ģimenes krīzes centrā “Mīlgrāvis”, Ezera iela 21.


Uz nodarbībām aicinām ikvienu smēķējošu Rīgā dzīvojošu topošo vai jauno māmiņu, kura smēķē un vēlas atmest smēķēšanu, vai ir saņēmusi veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēta to darīt.
Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.


PIETEIKŠANĀS. Aicina pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Rīgas māmiņu grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.
Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

 

Līdzīgas nodarbības notiek arī Cēsīs

Aicina Cēsīs un Cēsīm tuvējās apkaimēs dzīvojošas jaunās un topošās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 22.februāra līdz 15.martam, Cēsu novada  pašvaldības sociālajā dienestā, Bērzaines ielā 16, 2.stāvā, Cēsīs.

PIETEIKŠANĀS. Aicina pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Cēsu māmiņu grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

 

Visas vietas Latvijā, kur piedāvā līdzīgas nodarbības meklē vietnē www.nesmekesu.lv.