Akcija "Jauno pāru godināšana" noslēgusies

Ģimene ir Latvijas spēks un pamats, ģimene ir laimes un mīlestības avots. Lai godinātu jaunās ģimenes, visu novembri norisinājās īpaša jauno pāru godināšanas akcija.

 

Ikvienam jaunajam pārim, kurš mīlestības svētkus svinēja un laulību slēdza Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļā Rūpniecības ielā 21, bija iespēja nofotografēties pie īpaši veidota vides objekta - uzraksta "Goda Ģimene".

Izvietojot savu kāzu dienas foto sociālajos tīklos, ikviens tika aicināts izmantot mirkļbirku #GodaĢimene un #LaiksBērniem.

Novembra mēnesī Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļā Rūpniecības ielā 21 laulību slēguši 60 pāri. 

 

Mīlestības, sapratnes un savstarpējas cieņas pilnu kopdzīvi jaunajiem pāriem vēl valsts iniciatīva "Goda Ģimenes gads".

 

Vides objekts veidots valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" ietvaros.

 

Par Latvijas Goda ģimenes gadu
Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gads izsludināts par Goda ģimenes gadu. Gada moto: „Laiks bērniem! Latvija ceļā uz ģimenei draudzīgāko sabiedrību”. Latvijas Goda ģimenes gadā ir plānoti daudzveidīgi pasākumi, lai pateiktu paldies un godinātu ģimenes, kurās jau aug bērni, kā arī ir iecerētas aktivitātes, kas veicinātu sabiedrības izpratni par nepieciešamību kļūt par ģimenei ar bērniem draudzīgāku sabiedrību. Latvijas nākotne ir tiešā veidā atkarīga no tās bērniem, tāpēc ne tikai vārdos, bet arī darbos jāapliecina – laiks bērniem! Vairāk informācijas: https://www.laiksberniem.lv, Facebook.com/GodaGimenesGads, Instagram/GodaGimenesGads.