Sirmo ģimene gatavos svētku torti

Sirmo ģimene dzīvo Madonas novadā un viņu ģimenē aug septiņi bērni – pieci pašu un divi ir audžubērni. Viņus kā atbildīgu un mīļu daudzbērnu ģimeni šogad konkursam "Mana Latvijas Goda ģimene" izvirzīja gan Madonas novada bāriņtiesas pārstāve Praulienas pagastā Sandra Lauva, uzsverot, ka šai ģimenei piemīt spēks, kuru caurvij bezgalīga mīlestība, gan arī viena no meitām - Emīlija, rakstot, ka mamma Edīte ar visu lielo saimi ir kas patiesi īpašs.

Edīte arī pati nākusi no daudzbērnu ģimenes, tādēļ rūpes par lielu ģimeni viņai nav svešas. Gādību, mīļus vārdus un atbalstu no vecākiem bērni saņem ik dienas un arī svētkos, esot visiem kopā, ģimeniskums ir īpaši jūtams.


Sandra Lauva atklāj, ka Edītes pārliecība ir: "Tieši ģimenē sākas cilvēka dzīve un, ka ģimene ir mīlestības un savstarpējās cieņas avots, tā ir dzīves vērtība, kurā tiec iedvesmots, iegūsti priekšstatu par uzticēšanos, un jūties piederīgs kā puzles kauliņš, bez kura puzle nebūtu pilnīga."


Par svētku svinēšanu savā ģimenē mamma Edīte ar gandarījumu stāsta: “Kā katru gadu, arī šogad kopā ar bērniem gatavosim svētku torti. Vēlāk taps arī svētku vakariņas un ar televīzijas ekrānu starpniecību kopā vērosim svētku salūtu. Rīgā uz salūtu ir sanācis būt vien divas reizes, jo ar mazuļiem līdz galvaspilsētai tikt nav tik vienkārši." Tāpat Edīte teic, ka pagastā katru gadu valsts jubilejai par godu tiek rīkots koncerts, kuru ģimene iecerējusi apmeklēt arī šogad. "Un pēc tam jau sāksim gaidīt Ziemassvētkus," smaida mamma Edīte Sirmā.