Tā izskatās Latvijas lepnākie tēti 2018. Tēva dienas iedvesmojošie foto

Svētdien, 9. septembrī, Latvijā tika atzīmēta Tēva diena. Šajā dienā Rīgā Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” jau sesto gadu pēc kārtas rīkoja Tēva dienas gājienu un festivālu, kurā piedalījās ģimenes no visas Latvijas.

Tēva dienas festivālu kopumā apmeklēja aptuveni desmit tūkstoši cilvēku. Šis bija pirmais gads, kad organizatori veica apmeklētāju uzskaiti. 

 

“Tēva dienas gājiens un festivāls Rīgā ir izvērties par Vislatvijas svētkiem – ik gadu tā dalībnieki nāk teikt paldies “Mammamuntetiem.lv” komandai, un šādā veidā uzzinām, ka pasākums ir pārstāvēts no visas plašās Latvijas. Tēva dienas festivāls ir īpašs ar to, ka visas aktivitātes ir bez maksas un ir saistošas visai ģimenei – gan mammai un tētim (arī topošajiem!), gan dažāda vecuma bērniem, gan arī vecvecākiem,” uzsver vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.


Šogad uz Tēva dienas svinībām ģimenes ielūdza valsts iniciatīva “Latvijas Goda ģimenes gads” un ikgadējais svētku lieldraugs “Rimi”. Svētku mērķis ir Latvijas ģimenēs stiprināt Tēva dienas svinēšanas tradīciju, pateikt tētiem paldies, aktualizēt tematu par tēva nozīmi bērna dzīvē un veicināt tētu un bērnu brīvā laika pavadīšanu kopā.

Foto: Artūrs Ķipsts