Tēva dienas festivālā 100 ģimenēm dāvināja ozolu stādus – sava dzimtas koka iestādīšanai

Tēva dienas festivālā, kas 9. septembrī notika Rīgā, Vērmanes dārzā, 100 ģimenes dāvanā varēja saņemt ozolu stādus. Īpaši bija aicinātas jaunās ģimenes un senioru pāri, kuri svin apaļu kopdzīves jubileju. Ģimeņu sveikšana un godināšana notika valsts iniciatīvas “Latvijas Goda ģimenes gads” zonā, kurā varēja arī, piemēram, bez maksas nosūtīt pastkarti un fotografēties īpašā “Goda ģimenes brīvdabas fotostudijā”.

Lai stiprinātu ģimenes vērtību un nozīmi, jaunajām ģimenēm – jo īpaši jaunlaulātajiem – un pāriem, kuri laulībā dzīvo jau ilgstoši (jo īpaši tiem, kam gaidāma vai nesen bijusi zīmīga kāzu jubileja), Tēva dienas festivāla ietvaros valsts iniciatīva “Latvijas Goda ģimenes gads” dāvināja ozolu stādus, aicinot tos iestādīt kā savas dzimtas koku. Paldies "Latvijas valsts mežiem" par ozolu stādiņiem!

 

 ozolini2 (1).jpg

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gads ir izsludināts par Latvijas Goda ģimenes gadu, kā laikā visā Latvijā notiek aktivitātes un pasākumi ģimenēm, tostarp laulātajiem pāriem un senioriem.

 


Par valsts iniciatīvu “Latvijas Goda ģimenes gads”
Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gads izsludināts par Goda ģimenes gadu. Gada moto: “Laiks bērniem! Latvija ceļā uz ģimenei draudzīgāko sabiedrību”. Latvijas Goda ģimenes gadā notiek daudzveidīgi pasākumi, lai pateiktu paldies un godinātu ģimenes, kurās jau aug bērni, kā arī noris aktivitātes, kas veicina sabiedrības izpratni par nepieciešamību kļūt par ģimenei ar bērniem draudzīgāku sabiedrību. Latvijas nākotne ir tiešā veidā atkarīga no tās bērniem, tāpēc ne tikai vārdos, bet arī darbos jāapliecina – laiks bērniem! Vairāk informācijas: www.laiksberniem.lvFacebook.com/GodaGimenesGadsInstagram.com/GodaGimenesGads.