Skolēnu darbu konkurss "Mana Latvijas Goda ģimene" noslēdzies

Valsts reģionālās attīstības aģentūra, pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” ietvaros, rīkoja Radošo darbu konkursu izglītības iestāžu 1.-8.klašu skolēniem „Mana Latvijas Goda ģimene”. Konkursa mērķis bija aktualizēt ģimenes un bērna kā vērtības apzināšanos un novērtēšanu sabiedrībā, īpaši akcentējot bērna lomu ģimenē un sabiedrībā.

Konkursā tika aicināti piedalīties Latvijas Republikā reģistrētu vispārējās izglītības iestāžu 1. – 8. klašu audzēkņi.

Konkursa ietvaros skolēniem bija jāsagatavo literārais darbs – domraksts, dzejolis vai cits literārais darbs, kas atspoguļotu kādu pieredzes stāstu vai vīzija par to, kāda ir vai kādai vajadzētu būt Latvijas Goda ģimenei. Katra klase dalībai konkursā varēja izvirzīt ne vairāk kā trīs radošos darbus.

Konkursam tika iesūtīti 79 darbi no 25 pašvaldību 35 mācību iestādēm. Visaktīvākie dalībnieki bija no Vidzemes reģiona, iesūtot 29 darbus.

 

Pēc visu iesūtīto darbu izvērtēšanas konkursa uzvarētāji ir:

1.- 3. klašu grupā:

Dita Sondore (Rīgas Hanzas vidusskola);

Evita Zelmene (Slokas pamatskola).

 

4.- 6. klašu grupā:

Ance Dārziņa (Jaunpiebalgas vidusskola);

Elza Rozīte (Iecavas vidusskola).

 

7. - 8. klašu grupā:

Marta Blūma (Druvas vidusskola);

Agate Stafecka (Galēnu pamatskola)

 

2018.gada 15.maijā pasākuma “Ģimenes dienas svētki” ietvaros uzvarējušo dalībnieku skolas balvā saņems bezmaksas Rīgas Motormuzeja apmeklējumu – 50 personām. Labākie konkursam pieteiktie darbi tiks publicēti pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” informatīvās kampaņas ietvaros.

 

Pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” aktivitātes tiek organizēts saskaņā ar konceptuālo ziņojumu “Par sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” priekšlikumiem ģimeņu ar bērniem atbalstam 2018.-2020. gadā””.