3. klases skolniece: Mana goda ģimene ir mana mamma, tētis, māsa un es

Konkursa "Mana Latvijas Goda ģimene" ietvaros 3. klases skolniece Dita Sondore stāsta par savu ģimeni.

Mana Latvijas goda ģimene, protams, ir mana mamma, tētis, māsa un es. Mēs visi veidojam jauku ģimeni. Es ar savu ģimeni varu lepoties, jo mēs darām labus darbus Latvijas labā.

Tētis strādā Valsts Probācijas Dienastā viņam ir ļoti atbildīgs darbs. Viņš izlemj, vai cietumnieki ir gatavi laboties un vai viņiem būs labs darbs. Un ik reiz, kad ir brīvs laiks, viņš aizbrauc uz My Fitness sporta centru.
Mamma strādā Paula Stradiņa slimnīcā. Viņai arī ir ļoti atbildīgas darbs. Viņa ārstē, konsultē slimniekus un arī pa nakti steidzas uz slimnīcu, lai palīdzētu cilvēkiem, kas nonākuši nelaimē. Dažreiz viņai ir jābrauc uz ārzemēm un jāpiedalās konferencēs. Latvijā viņai arī ir konferences. Arī viņa, kad ir brīvs laiks, brauc uz My Fitness sporta centru.
Mana māsa iet 9. klasē. Viņa mācās daudz un dikti, un atzīmes viņai ir ļoti labas. Tas ir izdevīgi arī man, jo, ja kaut ko nesaprotu, es varu pajautāt māsai. Māsai pirmdienās, trešdienās, piektdienās pēc stundām ir volejbols un mājās viņa ir vēlu, ap 21:30.
Es mācos 3. klasē un man atzīmes ir ļoti labas. Pirmdienās man skolā jabūt 8:00, lai es paspētu uz kori. Pirmdienās, trešdienās un piektdienās man pēc stundām ir teniss. Otrdienās pēc stundām man ir jābrauc uz mūzikas skolu. Mana mamma saka, ka katram bērnam vajag sportot, lai būtu laba fiziskā sagatavotība un disciplīna. Mans tētis saka, ka mājai visu laiku jābūt kārtīgai, ja mēs negribam dzīvot kopā ar parazītiem.
Mani vecāki piedalās visādos skolas pasākumus ,arī iet uz manas klases vecāku sapulcēm un arī uz visādiem ārpus skolas pasākumiem.
Brīvdienās mēs visa ģimene ejam garās pastaigās ar suni, aizbraucam ar riteņiem uz kafejnīcu, vai uz pludmali, uzcepjam sašliku un uztaisam kādu mazu pikniku. Manai ģimenei patīk uzturēties ārā saulainā laikā. Kad ejam pastaigāties, mežā savācam atkritumus, ko citi ir izmetuši. Sanāk, ka talkojam ne tikai lielās talkas dienās, bet arī ikdienā.
Latvijā daudz bērnu dzīvo bērnunamos, es viņiem novēlētu dzīvot tādā ģimenē kādā dzīvoju es. Stipras ģimenes veido stipru Latviju!

 

Autore: Dita Sondore, 3.b klase, Rīgas Hanzas vidusskola