Amatas novads godināšanai iesaka Gavrilovu–Rogozu ģimeni

Gavrilovu–Rogozu ģimenē aug trīs meitiņas. Ģimenes devīze ir "Tikai uz priekšu dzimtenē!". Kad bija liels vilinājums aizbraukt no dzimtās zemes, ģimenes galva nepadevās un stingri pateica: "Mūsu bērni augs šeit, dzimtajā zemē Latvijā!" tā valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" konkursam "Mana Latvijas Goda ģimene" raksta Amatas novads.

Tētis – autoiekrāvēja šoferis, māte pirmsskolas skolotāja jau 7 gadus. Ģimenei ir svarīgi, lai bērniem būtu mērķi, sapņi un vīzijas. Abas lielākas meitas (10 un 12 gadi) nopietni nodarbojās ar florbolu. Linda Gavrilova-Rogoza apmeklē treniņus 4 reizes nedēļā, saka, ka viņas mērķis ir popularizēt sieviešu florbolu Latvijā un ārvastīs. 2018. gada atzīta par Latvijas labāko spēlētāju savā vecuma grupā. Smags darbs un treniņi ir vainagojušies ar panākumiem, šobrīd viņa ir otrais vārtsargs virslīga Cēsu novada sieviešu komandā ‘’Lekrings’’. Vidējā meita arī iet savas māsas pēdās - ir vārtsardze mazo meiteņu komandā, kā arī nodarbojas ar motosportu. Kaut gan mazākai ir tikai 3 gadi, ir liels nākotnes plāns apmeklēt tautas deju pulciņu "Tūgadiņš". Viņai ļoti patīk dejot. Un kā lielās māsas saka - viņa ir vienkārši laba meitene. Māsas ļoti rūpējas viens par otru. Un, kā jau kuplās saimēs pieņemts, audzina mazāko. Tētis Aleksejs Gavrilovs–Rogoza visu sirdi un dvēseli atdod savām meitām, uz sava piemēra mācot – Tikai uz priekšu, nekad neatkāpies! Jau būdams vīrietis 27 gados, viņš piepildīja savu sen loloto bērnības sapni braukt motokrosā, pats atjauno Retro tehniku, ieliekot viņā jaunu dvesmu, piedalās Latvijas un starptautiskos čempionātos!  Centība un optimisms ir nesusi savus augļus, un 2016. gadā viņš kļuvis par Latvijas čempionu Retro motokrosā savā klāsē. Mamma Anastasia Gavrilova–Rogoza jau 7 gadus strādā ar bērniem. Viņas devīze ‘"Bērns ir vislielākā laime, kāda vien cilvēkam dota". Būdama arī Dardedzes aģents skolās un pirmsskolās, māca bērniem par personīgo drošību, kas ir mūsdienās ļoti svarīga.

Latvijā var būt un ir stipras ģimenes, kurās bērniem jau ir no mazotnes iemācītas svarīgākas ģimenes vērtības, lai izaugot viņiem arī būtu stipras ģimenes, un tādu Latvijā nav maz! Un te ir reāls piemērs. Vienalga, kur tu dzīvo - galvaspilsētā vai laukos. Ja tev ir mērķi, viss ir sasniedzams.