Dzīves jauda rodas no bērniem, pozitīvisma un smaida sejā

Ģimenes pārstāvji - māte Daiga Grieze, tēvs Edgars Grieze un trīs bērni Dāvids Grieze, Elizabete Grieze, Marija Grieze. Un šo ģimeni valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" izsludinātajam konkursam "Mana Latvijas Goda ģimene" iesaka Aizkraukles novada pašvaldība.

Katra ģimene Latvijā ir kā “Goda ģimene”, nav nozīmes vai ģimenē aug viens vai septiņi bērni, galvenais, ka tā ir vienota ģimene, par ko cienīt un lepoties mūsu pašu Latvijai! 

Vēlētos izcelt ģimeni no Aizkraukles - Griežu ģimene! No malas skatos un varu dot iz dzīves vārdus “jauda un grieze”, “griezes moments” šos terminus pārsvarā izmanto, kad tiek runāts par dzinējiem un arī es šobrīd, izsakoties par ģimeni, vēlētos teikt, jautāt jums, jautāt sev - kur viņi rod to jaudu “saviem dzinējiem”!?


Zinātkārais sešgadīgais Dāvids, kustīgā, četrgadīgā Elizabete un miera mika divgadīgā Marija aug ģimenē pie vecākiem tēva Edgara, kurš ir aizrautīgs, aktīvs, radošs savā darbā, Latvijas firmā, kas no bērza saplākšņa izgatavo bērnu izglītojošas, attīstības veicinošas spēles. Pie daudzpusīgās mātes Daigas, kas ir pazīstama kā optometriste, pašas uzņēmumā optikā “Acu priekam”, optometriste Aizkraukles specializētajā pirmskolas izglītības iestādē “Saulīte” un “projektu īstenotāja” uzsākot projektu, lai iegūtu finansējumu “Montesori kabineta” izveidei, ko arī veiksmīgi sasniedza, par ko mūsu Aizkraukles pilsēta un tās bērni var lepoties.


Neskatoties uz darbiem, pienākumiem, šai ģimenei nav šķērslis nepalaist trīs bērnus uz bērnudārzu, lai viņi varētu baudītu vasaras brīvlaiku ārpus bērnudārza teritorijas, pavadītu ik rītu ceļoties, mostoties pavadot dienu līdz ar vecākiem.
Mēs visi zinām, ka tas nav viegli, bet šie vecāki izvēlējušies saplānot savu laiku pa darbiem tā, lai katrs var izdarīt darāmos darbus darbā, un būt ar bērniem kopā vasaras brīvlaiku. Griežu ģimenei svarīgākais ir nevis darbs, nauda, vizuālais tēls, bet gan ģimene - bērni, atbildot uz jautāju - kur viņi rod to jaudu “saviem dzinējiem”!? šo vecāku ikdienas jauda rodas no bērniem, no to pozitīvisma un smaida uz sejas.