Rugāju novada pašvaldība godināšanai iesaka Tatjanas Kočānes ģimeni

Rugāju novada pašvaldība valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" konkursa "Mana Latvijas goda ģimene" ietvaros godināšanai iesaka Tatjanas Kočānes ģimeni, kurā aug 5 bērni.

5 bērni: Kaspars - 22, Krišjānis - 19, Amanda - 18, Marta - 10, Miķelis - 1


Mūsu valsts pamatvērtība ir stipra ģimene, kas ar savām tradīcijām stiprina mūsu Latviju. Kočānu ģimene dzīvo Rugājos, šīs ģimenes lieliskā vērtība ir pieci bērni. Tētis Jānis ir uzņēmējs, kas pārvadā kravas. Mamma Tatjana, daloties savā sirds gudrībā, ikdienas velta laiku un pūles saviem bērniem. "Bērnu audzināšana man ir pats galvenais darbs", tā saka piecu bērnu mamma Tajana Kočāne: "Ja kaut ko darām, tad tā pa īstam un ar atdevi!" Gan Tatjana, gan Jānis paši nāk no kuplām ģimenēm. Darba nedēļa Kočānu ģimenē paiet ātri, jo katru darba dienu bērni tiek pavadīti uz skolu Rugājos, kā arī tiek vesti uz mākslas mūzikas skolām Balvos. Vecākie dēli Kaspars un Krišjānis ir studenti, ar labiem panākumiem mācās RTU, un kopējais vaļasprieks mums ir sports. Man šķiet, ja cilvēks dara, tad visam pietiek laika", tā Tatjana stāsta.

 

Brīvdienās ģimene cenšas kopā kaut kur aizbraukt. Ja tālāk nesanāk, tad vismaz līdz laukiem. Vasaras brīvdienās tētis ar bērniem brauc spēlēt volejbolu, savukārt, ziemā brauc uz kalniņu, spēlē hokeju. Jau vairāk kā gadu ģimenes lielākais prieks ir mazais Miķelis, kurš kopā ar mājiņu apmeklē mazuļu nodarbības un tiek īpaši lutināts no visiem ģimenes locekļiem Kočānu ģimene ir atsaucīga, radoša, talantīga ģimene, kas piedalās ikvienā Rugāju novada organizētajā pasākumā. Rugāju novada pašvaldība ir ļoti lepna un arī pateicīga, ka Kočānu ģimene tieši Rugāju novadu ir izvēlējusies par savām mājām un par vietu, kuri patiešām aug par atbildīgiem, atsaucīgiem, sirsnīgiem, zinošiem darboties gribošiem Latvijas pilsoņiem.