Stiprā ģimene no Ozolniekiem - Bušmeisteri

"Vēlējos akcijai Mana Latvijas Goda ģimene pieteikt Ievu un Mārtiņu Bušmeisterus ar viņu pieciem bērniem no Ozolnieku novada," valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" izsludinātajam konkursam "Mana Latvijas Goda ģimene" raksta Inga Siliņa.

Viņi satikās, kad Ievai jau bija 2 bērni un daudz rūpju uz pleciem. Lai arī, iespējams, viņi varēja jau satikties agrāk, studiju gados, viņus jau pieaugušo cilvēku dzīvē kopā saveda baptistu baznīca Ozolniekos.Viņu kāzas bija skaistākās kāzas, kādas ir redzētas. Saulaina, krāsaina septembra diena, amerikāņu mācītājs, kas ģimeni un tās vērtības raksturo ar cirka triku palīdzību, maiga līgaviņa un līgavainis, kurš skaļi un pārliecinoši, pēc garas pauzes gandrīz izkliedz "Jā" vārdu - ka šo sievieti viņš ņem par savu sievu.

Mārtiņš vēlējās vismaz 3 bērnus un nu jau viņiem savi 3 ir, kopā audzinot piecus brīnišķīgus bērnus. Ziemassvētku laikā, sarakstoties ar Ievu, uzzināju, ka slepus no bērniem viņa ir katram sašuvusi 24 Adventes gaidīšanas laika maisiņus, katrā no tiem katru dienu pa pārsteigumam. Varu tikai iztēloties, cik darba stundu un mīlestības tajā ir ieguldīts, un cik prieka mirkļu pēc tam mājās izskanēja.
Ar to,ka viņi lieliski tiek galā ar 5 bērniem un uzturēt dzīvu mīlestību vienam pret otru, viņi vēl atrod laiku palīdzēt citiem - ar sirds siltumu uzklausīšanu, padomiem, lūgšanām, praktiskiem darbiem. Otru tik spēcīgu ģimeni nepazīstu.