Valkas novada dome godināšanai iesaka Daņilovu ģimeni

Valkas novada dome valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" konkursam "Mana Latvijas Goda ģimene" iesaka Daņilovu ģimeni, kurā aug pieci bērni - Viktorija, Aleksandra, Margarita, Vitālijs un Anastasija.

No visas sirds var teikt, ka šī ir ģimene, kurā katrs bērns ir ļoti mīlēts un aprūpēts, vecākie bērni papildus mācībām skolā iet gan mākslas, gan mūzikas skolā. Var tikai apbrīnot gan mammas Valentīnas, gan tēta Jura apņemšanos uzaudzināt tik skaistu un kuplu ģimeni.


Tētim Jurim ir trīs oficiālas darba vietas - viņš strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, vasarā ir mežu ugunsdzēsējs un vēl strādā vietējā uzņēmumā SIA “Pepi RER”, bet mamma Valentīna strādā Valsts policijā. Lai arī abu profesijas nav no tām vieglākajām, pāris vienmēr atrod laiku, ko pilnvērtīgi pavadīt ar bērniem.

 

Ģimene kopā ceļo, apmeklē Valkas novada kultūras un sporta pasākumus, koncertus (un tajos piedalās paši) un vienmēr piedomā par savu vizuālo tēlu. Mamma Valentīna ir pelnījusi lielu uzslavu par to, ka bērni vienmēr ir saģērbti saskaņoti. Bez tam var redzēt, ka ģimenē valda radoša brīvība un pozitīva atmosfēra.

 

Valentīna katram bērnam izdomā tematisko ballīti, kad ir bērnu dzimšanas un vārda dienas, un tās ir veidotas ar tādu izdomu! Un visbeidzot - ģimene ir iedvesmas avots valcēniešiem un citām ģimenēm. Ļoti novēlam ģimenei iegūt šo titulu.